Tvorba web stránok. Bez zmluvy, poplatkov. web za 24 hodín, web stránky, web stránka, tvorba web stránok, webová stránka.

Tvorba web stránok: Ako sa tvorí web za 24 hodín?

Tvorba web stránok za 24 hodín a za pevnú sumu je určená hlavne malým a stredným podnikateľom, menším firmám a jednotlivcom.

Cena, ktorá sa objaví na Vašej faktúre je konečná, a to 195,- €. Neplatíte žiadnu zálohu. Žiadne skryté poplatky. Prvú a jedinú platbu zrealizujete, až keď je Vaša webstránka hotová a pripravená pre upload na Vami vybranú doménu.

Tvorba web stránok : MODELOVÁ SITUÁCIA

Zákazník odoslal kontaktný formulár. Odpoveď dostal do 24 hodín. V tomto emaili obdržal informácie, ako poslať podklady. Poslal podklady ako texty, obrázky, fotografie, logá v rôznych formátoch. SKweb.sk začal na jeho webstránke pracovať následujúci deň o 9:00 hod. O 24 hodín neskôr bol zákazníkovi odoslaný email s odkazom, kde si môže nový web prezrieť. Zákazník bol so stránkou spokojný a poslal email, že všetko je v poriadku a web chce umiestniť na svoju doménu. SKweb.sk odoslal zákazníkovi emailom zálohovú faktúru. Zákazník túto faktúru uhradil a po obdržaní úhrady bola stránka uploadnutá na jeho doménu.

.

Čo ak potrebuje zákazník v hotovej stránke urobiť zmeny?

Zákazník odoslal kontaktný formulár. Odpoveď dostal do 24 hodín. V tomto emaili obdržal informácie, ako poslať podklady. Poslal podklady ako texty, obrázky, fotografie, logá v rôznych formátoch. SKweb.sk začal na jeho webstránke pracovať následujúci deň o 9:00 hod. O 24 hodín neskôr bol zákazníkovi odoslaný email s odkazom, kde si môže nový web prezrieť. Zákazník je so stránkou spokojný, ale chce vymeniť pár fotiek, niektoré farby a opraviť texty. Posiela do SKweb.sk email so želanými zmenami a podkladmi. Do niekoľkých hodín dostáva odpoveď. Zmeny sú zapracované najneskôr do 24 hodín od odoslania tejto odpovede zákazníkovi. Je o tom upovedomený emailom. Pozrie si zmeny a posiela do SKweb.sk odpoveď, že všetko je podľa jeho želaní. SKweb.sk odoslal zákazníkovi emailom zálohovú faktúru. Zákazník túto faktúru uhradil a po obdržaní úhrady bola stránka uploadnutá na jeho doménu.

 

 

 

.


SEO Powered By SEOPressor