Tvorba web stránok. Bez zmluvy, poplatkov. web za 24 hodín, web stránky, web stránka, tvorba web stránok, webová stránka.

Tvorba web stránok : Pre koho je služba určená?

tvorba web stránok

tvorba web stránok

tvorba web stránok za 24 hodín a za pevnú sumu je určená hlavne malým a stredným podnikateľom, menším firmám a jednotlivcom. Nie je určená pre veľké spoločnosti, ktoré majú obvykle komplikovaný a rozsiahly web. Preto si vyhradzujeme právo predĺžiť časové obdobie vývoja web stránky a cenu. Samozrejme o tom budete dopredu upovedomený a vzájomnou diskusiou dospejeme k Vašej spokojnosti.

Tvorba web stránok za 24 hodín : detaily

Rozsah Vašej web stránky by nemal obsahovo presiahnuť 10 podstránok a 50 fotografií, aj keď obvykle netrváme na týchto limitoch. Závisí od komplikovanosti Vašej web stránky.

Ak Váš web nebudeme pre jeho rozsiahlosť schopní dokončiť do 24 hodín, budete o tom upovedomený pred začiatkom prác s tým, že cena za jeho výrobu sa NEMENÍ. Samozrejme ak nesplníme Vaše očakávania, môžete od spolupráce odstúpiť a nie ste v budúcnosti k ničomu viazaní.

Vyhradzujeme si právo odstúpiť od komplikovaných a obsahovo náročných projektov, nakoľko nebudeme zrejme schopní garantovať  časové rozpätie pre dokončenie projektu. Aj o tom budete informovaný ihneď po odoslaní materiálov.

> tvorba web stránok za 24 hodín – pre koho áno:

 • malí podnikatelia, živnostníci, remeselníci
 • kozmetické salóny, kaderníctva, zlatníctvá, menšie stavebné firmy, penzióny, ubytovanie na súkromí, hotely do 40 lôžok, maloobchodné prevádzky ako kvetinárstvo, látky, obuv, odevy
 • reštaurácie, pizzerie, bary
 • súkromní lekári, ordinácie
 • vzdelávacie organizácie, neziskové organizácie, malé vydavateľstvá, tlačiarne

> tvorba web stránok za 24 hodín – pre koho nie:

 • firmy a spoločnosti nad 10 zamestnancov
 • hotelové a ubytovacie zariadenia nad 40 lôžok
 • portály – spravodajské, zábavné, hudobné
 • stránky obcí a miest
 • e-shopy
 • autobazár, realitné kancelárie, cestovné kancelárie
 • priemysel

Objednajte si web, ktorý bude hotový za 24 hodín teraz!

Tvorba web stránok týmto spôsobom je určená pre nenáročných klientov, ktorí potrebujú mať svoj web hneď a nevyhovujú im automatizované riešenia.

Spolu s Vaším novým webom Vám priložíme zdarma pridanú hodnotu vo forme služby Google Analytics, prostredníctvom ktorej si budete môcť sledovať štatistiky Vášho webu. E-mailom Vám bude doručené meno a heslo. Stačí sa prihlásiť a začať vyhodnocovať. Nepotrebujete vedieť, ako do webu vložiť ktorý kód a či sa štatistika aktivovala správne.

Tvorba web stránok je pre nás hlavne o vytváraní hodnôt ako pre Vás, tak aj pre Vašich zákazníkov. Všetko bude na 100% fungovať!

V cene je zahrnuté: 24 hodín prác, prvotriednu grafiku, platené obrázky prvotriednej kvality, hosting a doménu. Tvorba web stránok nebola nikdy transparentnejšia..

Po vytvorení Vášho webu, ostávame aj naďalej v kontakte, avšak vkladanie, editovanie, či mazanie obsahu je klient schopný realizovať aj sám, a to cez administrátorskú časť (v slovenskom jazyku). Ak budete potrebovať ďalšiu podstránku, alebo doplniť obsah existujúcej, stačí sa prihlásiť pod Vašim menom a heslom a v administrácii si v menu nájsť príslušnú položku. Tvorba web stránok sa tak presúva pod Vašu plnú kontrolu. K tejto administrácii existuje slovenský návod a v prípade potreby Vám dodáme všetky potrebné dokumenty popisujúce jej základy. Tvorba web stránok priamo Vašou rukou..

Samozrejme tieto kritériá nie sú záväzné a každý projekt je posudzovaný osobitne. Snažíme sa stále nájsť také riešenie, aby bol projekt zrealizovateľný k Vašej spokojnosti.

Pohodlná, rýchla a hlavne kvalitná tvorba web stránok


SEO Powered By SEOPressor